Vánoční svícen

Skleněná nádobka HEDA o objemu 0,2 litru.

Odrátkovaná "černým" drátem, obdelníkovým opletem.

Vhodná jako vánoční dekorace, nebo dárek.

Skladem
Kód: 185
Značka: DekoDar
87 Kč
Kategorie: Vánoce
Vánoční svícen
Novinka

Příjemná, roztomilá vánoční dekorace, která upoutá svým rozměrem i tvarem. Originální dárek, který ozdobí každou domácnost, ale i originální dekorace k přímému vystavení, či k dalšímu aranžování. Oplet drátováním je zaručeně ruční, řemeslná práce.

Skleněná nádobka - objem 0,2 litru.

Obdelníkový oplet železným, "černým" drátem, bez povrchových úprav.

Výška nádoby včetně opletu – 8,5 cm

Průměr (největší) nádoby, včetně opletu – 7,5 cm

Váha nádoby, včetně opletu – 0,15 kg

Balení - kartónová krabice s vystýlkou z dřevité vlny.

 

Tato výjimečná, vánoční dekorace je zaručeným originálem. Sklenička je opletena technikou starých mistrů drátenického řemesla. Drátování nádob bylo v minulosti vítanou metodou prodloužení životnosti nádob, používaných převážně v domácnostech. Drátěným opletem se tak dala zachránit například prasklá hliněná, porcelánová nebo skleněná nádoba. Preventivně opletená nádoba samozřejmě zajišťovala předem vhodnou ochranu před nárazy a nejen, že snižovala riziko jejího poškození, ale současně také často zvyšovala její estetickou hodnotu.

V dnešní době odrátované nádoby najdeme především kategoriích s názvy dárky a dekorace.  

Originalitu, jež představuje odrátovaná dekorace, ocení zejména ti, kteří hledají vhodné tipy na dárky všeobecně, eventuálně tipy na vánoční dárky, popřípadě tipy na dárky do domácnosti, či tipy na dárky pro ženy atd.

Uplatnění nalezne odrátovaná nádoba i jako filmová dekorace, foto dekorace, dekorace do domácnosti, dekorace do interiéru nebo dekorace k aranžování apod.

 

DOPORUČENÍ

Protože se jedná o tradiční, drátenické řemeslo s využitím původní techniky, ale i původních materiálů, respektive železného, černého drátu, bez dalších povrchových úprav, doporučuje se uchovávat dekorace v suchém prostředí. 

Zpět do obchodu