Drátovaná sklenice 200 ml HEDA - obdelníkový oplet – nerezový (šperkařský) drát

 Skleněná nádobka HEDA o objemu 0,2 litru.

Odrátovaná nerezovým (šperkařským) drátem, obdelníkovým opletem.

Vhodná jako dekorace, nebo dárek.

Skladem
Kód: 194
119 Kč
Kategorie: Drátované nádoby
Hmotnost: 0.15 kg
? Objem: 0,2 L

 Příjemná, roztomilá dekorace, která upoutá svým rozměrem i tvarem. Originální dárek, který ozdobí každou domácnost, ale i originální dekorace k přímému vystavení, či k dalšímu aranžování. Oplet drátováním je zaručeně ruční, řemeslná práce.

Skleněná nádobka - objem 0,2 litru.

Obdelníkový oplet ocelovým, nerezovým (šperkařským) drátem.

Výška nádoby včetně opletu – 8,5 cm

Průměr (největší) nádoby, včetně opletu – 7,5 cm

Váha nádoby, včetně opletu – 0,15 kg

Balení - kartónová krabice s vystýlkou z dřevité vlny.

 

Tato výjimečná dekorace je zaručeným originálem. Sklenička je opletena technikou starých mistrů drátenického řemesla. Drátování nádob bylo v minulosti vítanou metodou prodloužení životnosti nádob, používaných převážně v domácnostech. Drátěným opletem se tak dala zachránit například prasklá hliněná, porcelánová nebo skleněná nádoba. Preventivně opletená nádoba samozřejmě zajišťovala předem vhodnou ochranu před nárazy a nejen, že snižovala riziko jejího poškození, ale současně také často zvyšovala její estetickou hodnotu.

V dnešní době odrátované nádoby najdeme především kategoriích s názvy dárky a dekorace.  

Originalitu, jež představuje odrátovaná dekorace, ocení zejména ti, kteří hledají vhodné tipy na dárky všeobecně, eventuálně tipy na vánoční dárky, popřípadě tipy na dárky do domácnosti, či tipy na dárky pro ženy atd.

Uplatnění nalezne odrátovaná nádoba i jako filmová dekorace, foto dekorace, dekorace do domácnosti, dekorace do interiéru nebo dekorace k aranžování apod.

Zpět do obchodu